FOTÍM - LIDSKÉ BYTOSTI

Nejvíce si na focení lidí užívám to, když se osoba, kterou fotím nebojí projevit to kým skutečně je a foťák pak nepředstavuje překážku, ale naopak prostředek k zachycení krásy, jak vnější tak i té která vyvěrá i zevnitř. Děti jsou v tomto velkou inspirací.































Komentáře

Oblíbené příspěvky