FOTÍM - PŘÍRODU

Příroda je takové moje útočiště. Baví mě ji fotit, protože se většinou nebrání a je zkrátka sama sebou. Možná z fotek poznáte, která dvě roční období jsou mi nejbližší...

JARÉČKO









LÉTEČKO







PODZIMEK






ZIMÉČKA






















Komentáře

Oblíbené příspěvky