FOTÍM - SVATBY

Nikdy jsem to úplně neplánovala, ale když mě jednou kamarádi požádali, zda bych jim nenafotila svatbu, řekla jsem si: "to zní jako obrovská výzva, ale proč to nezkusit". Koneckonců od doby, co jsem se focení začala více věnovat a postupem času si pořizovala lepší vybavení, myšlenka na focení svatby se jevila docela lákavou, nicméně sama jsem to nikomu nenavrhla, prostě přišla příležitost a po ní další a další. Focení je mou velkou vášní už víc jak 10 let. Zatím jsem měla to privilegium fotit 4 svatby (a žádný pohřeb). Zde je malé shrnutí, chcete-li vidět celou galerii, či domluvit focení, neváhejte se ozvat! ;-)


SVATBA M & V



                            

                             











 

R & J









D & D













 E&K

















Komentáře

Oblíbené příspěvky