Malůvky (AKRYLOVÉ BARVY/ACRYLICS)

Většina lidí, co mě delší dobu zná, ví, že mezi mé největší záliby patří malování. Jako malá jsem pomalovala bezpočet sešitů a starých kalendářů, a tak se rodiče rozhodli, že bych měla tuto svou vášeň rozvíjet dál. Od čtyř let jsem tedy chodila na "zušku" a vydrželo mi to až do desíti. Nicméně pak přišel na řadu zpěv a já si svůj koníček nechávala spíš pro sebe. K výtvarné tvorbě jsem se vrátila až na střední a to zejména poslední rok. Od osmnácti let jsem se malování a kreslení věnovala docela intenzivně a netajila jsem se tím. Naopak jsem svoje výtvory pravidelně zveřejňovala na fb, mí blízcí pravidelně dostávali k Vánocům a narozeninám mé obrázky a postupem času si vytvořila i fb stránku s mou tvorbou. Největší radost mi udělalo, když mi někdo projevil dostatek důvěry a požádal mě o namalování obrazu. Tak jsem postupem času začala malovat i na zakázky a přijímala různé výzvy. Když se na tu dobu dívám zpětně, stýská se mi po tom možná až naivním nadšení a zápalu, který jsem měla. V současné chvíli se musím přiznat, že malování se věnuji už jen velmi zřídka a pravdou je, že mě to mrzí. Pokud by se vám mé malby líbily, určitě mi napište a já opět ráda zkusím něco vytvořit přímo pro vás ;-) 












Obraz do modlitební místnosti v Českém Těšíně



Marilyn Monroe pro spolužáka (A3)

Dárek pro bratra (A3)

Ano, jsem největší fanda Pána prstenů (Milášek - A4)














Můj poslední výtvor  (A3)

Komentáře

Oblíbené příspěvky